Iskolai közösségi szolgálat - Gyea programja

1 étel, 5 perc, 1 mosoly

Ugye van 5 perced, hogy egy kisgyerek arcára mosolyt csalj? :)
Mert tudod, rengeteg olyan társad él az országban, akinek sajnos nincs mit ennie.

Gyűjts bármilyen előre csomagolt tartós élelmiszert, és minden egyes darabért kapsz 5 percet. Így 5 perccel mosolyt csalhatsz egy éhes kisgyerek arcára.
Hogy hogyan gyűjthetsz? Mesélj az új, fontos munkádról a szomszédnak, a barátaidnak, a családodnak, a szüleidnek, az ismerőseidnek, és kérj tőlük tartós élelmiszereket.  Mik lehetnek ezek?
Étel és gyümölcskonzerv, tészta, tésztaszósz, lekvár, édesség, tasakos készételek, cukor, liszt. Ezeket vidd be az iskolai gyűjtőpontra a megadott időpontok valamelyikén. Ott megkapod a perceidet. Mindegyikéért pontosan ötöt.
A gyűjtésre 1 hónapod van.
Miközben megszerzed az önkéntes óráidat a sok-sok 5 perccel, segítségeddel rengeteg éhes gyerkőc arcára csalsz mosolyt!
Ennyi az egész! Ugye nem is olyan nehéz?
Munkával örömet szerezni szuper dolog, majd meglátod! :)

A gyűjtés után nyomon is követheted, hogy hová került az általad gyűjtött élelmiszer, megmutatjuk, hány arcra csaltatok mosolyt karácsonykor.

A gyűjtés időtartama: 2015 november 3. - 2015 december 4.

Reméljük iskolájuk csatlakozik hozzánk, és együtt mosolyt csalhatunk sok kisgyerek arcára.
A program részleteivel, az együttműködési megállapodással és bármilyen kérdéssel  kapcsolatban keressék Király Gergely. tel. 06 1 283 2510, e-mail: kgergo@gyea.hu

CsatolmányMéret
PDF ikon Plakát562.06 KB