Gála és Sportnap

A Kosztolányi Dezső Gimnázium

hagyományos, Kosztolányi Dezső születésének tiszteletére rendezett gálaműsort rendezett 2014. március 28-án délután a Marczibányi téri Művelődési Központban. A kórus szereplése és az osztályprodukciók mellett bemutatkoztak a Comenius-program és a regensburgi cserediák kapcsolat résztvevői. A 10. a osztályból épült egy Gála-gúla, volt tangó, country, árnyszínház és a TanáRock zárta hagyományos koncertjével a rendezvényt.

A Kosztolányi Gála után következett a Sportnap 2014. március 29-én. A rádióban elhangzott megnyitó után kötélmászás és kötélhúzás indította a napot. Majd röplabda, kosárlabda, foci és futás kategóriában mérték össze képességeiket az osztályok. Az udvaron kidobós és pingpong várta a diákokat, az alagsorban pedig a sakk-vetélkedő zajlott. Aki pedig közben megéhezett az ebédlőben hallhatott előadást az egészséges étkezésről, természetesen kóstolóval egybekötve!

• I. helyezés: 10. a osztály
  • II. helyezés: 5. b osztály és 8. a osztály