Nevelőtestület

 

Név

Oktatott tárgyak

Fogadóóra - 2017/2018

Iskolavezetés

Bodor Eszter
Intézményvezető
  • Magyar nyelv és irodalom
  • Pedagógia
Kedd 7. óra
Bereczky Judit
Intézményvezető helyettes
  • Magyar nyelv és irodalom
  • Német nyelv

Üzenet küldése

Kedd 1. óra

Ferenczi Judit
Intézményvezető helyettes
  • Földrajz
  • Történelem

Üzenet küldése

Hétfő 7. óra

Pedagógusok
Alföldiné Petróczki Dalma
  • Fejlesztőpedagógus
  • Olasz nyelv
Csütörtök 4. óra
  Almási Orsolya Földrajz Szerda 4. óra
Bakó Tamás Vizuális kultúra Péntek 5. óra
Bognár Ildikó
  • Magyar nyelv és irodalom
  • Történelem
Péntek 3. óra
Dálnoki Szabolcs
  • Fizika
  • Matematika

Szerda 6. óra

Földi István

Földrajz Csütörtök 4. óra
Földiné Reider Mónika Biológia Péntek 5. óra
Ganczer Viktória
  • Angol nyelv
  • Francia nyelv
Kedd 5. óra
Gál Diána Testnevelés Csütörtök 3. óra
Gáspár Csaba Matematika Csütörtök 6. óra
Győrik Győző
  • Biológia
  • Testnevelés
Szerda 3. óra
Hatvany Eörs
  • Matematika
  • Testnevelés
  • Gyógytestnevelés
Péntek 4. óra
Hernáthné Marosfalvi Ágnes Angol nyelv Szerda 4. óra
Hollósi Katalin
  • Könyvtáros
  • Tankönyvfelelős
  • Tánc és Dráma
Kedd 2. óra
Horváthné Győri Éva Angol nyelv Péntek 3. óra
Dr. Juhászné Mészáros Henriett Angol nyelv Péntek 6. óra
Juhos Kiss Sándor Vizuális kultúra Péntek 3. óra
Karsainé Nika Anita
  • Német nyelv
  • Történelem
Kedd 4. óra
Kassitzky Tamás profilképe Kassitzky Tamás
  • Informatika
  • Weboldalszerkesztő/fejlesztő
  • Rendszerprofil Adminisztrátor
  • 9.C Osztályfőnök

Üzenet küldése
Facebook

Péntek 4. óra

Kovács Gábor Krisztián
  • Spanyol nyelv
  • Közösségi Szolgálat felelős
  • 9.B Osztályfőnök

Üzenet küldése

Csütörtök 3. óra

Kovács Zsolt Testnevelés Szerda 5. óra

Lukács Katalin

Francia nyelv Csütörtök 5. óra
Magyar Gábor Történelem Péntek 3. óra
Megyery Pál Magyar nyelv és irodalom Szerda 5. óra
Dr. Mihókné Bartha Katalin Magyar nyelv és irodalom Péntek 5. óra
Németh Dorottya
  • Matematika
  • Fizika
Hétfő 7. óra
Papdánné Nagy Jolán
  • Fizika
  • Kémia
  • Természetismeret
Szerda 3.óra
Papp Zoltán Testnevelés Kedd 6. óra
Penner Orsolya
  • Angol nyelv
  • Német nyelv
Péntek 4. óra
Pintérné Dancs Zsuzsanna
  • Természetismeret
  • Biológia
  • Testnevelés
Szerda 3. óra
Pop Stella Spanyol nyelv Péntek 2. óra
Réti Júlia Angol nyelv Kedd 5. óra
Sashalmi Zsuzsanna Magyar nyelv és irodalom Szerda 4. óra
Schultz Eszter Történelem Szerda 4. óra
Szántó László Történelem Szerda 6. óra
Tringer Dóra
  • Technika, Életvitel és Gyakorlat
  • Erkölcstan
  • Etika
Csütörtök 4. óra
Turi Attila
  • Matematika
  • Fizika
  • Informatika
Szerda 2. óra
Weiszkopfné Kövesközi Zsuzsa
  • Biológia
  • Kémia
  • Természetismeret

Üzenet küldése

Szerda 4. óra

Zombori Judit
  • Matematika
  • Fizika
Péntek 3. óra
Technikai munkatársak
Kupi Bea Iskolatitkár -
Nagy Attila
  • Laboráns (Kémia/Biológia)
  • eNapló Adminisztrátor
  • Rendszerhardver Adminisztrátor

Üzenet küldése

Kedd 15:00-16:00

Tartós távolléten lévők
Szertics-Bujdos Éva Iskolapszichológus -
Jánosi Anna Vizuális kultúra -
  Óraadó tanáraink   Előre egyeztetett időpontban!