Nevelőtestületünk

 

 

 
Név

 
Oktatott tárgyak

 
Fogadóóra - 2017/2018

Iskolavezetés
Bodor Eszter
Intézményvezető
  • Magyar nyelv és irodalom
  • Pedagógia
Kedd 7. óra
Bereczky Judit
Intézményvezető helyettes
  • Magyar nyelv és irodalom
  • Német nyelv

Üzenet küldése

Kedd 1. óra

Ferenczi Judit
Intézményvezető helyettes
  • Földrajz
  • Történelem

Üzenet küldése

Hétfő 7. óra

Pedagógusok
Alföldiné Petróczki Dalma
  • Fejlesztőpedagógus
  • Olasz nyelv
Csütörtök 6. óra
Almási Orsolya Földrajz Szerda 4. óra
Bakó Tamás Vizuális kultúra Péntek 5. óra
Bognár Ildikó
  • Magyar nyelv és irodalom
  • Történelem
Péntek 3. óra
Boronkai Eszter Ének-zene Szerda 6. óra
Dálnoki Szabolcs
  • Fizika
  • Matematika

Üzenet küldése

Szerda 6. óra

Dula Éva Fejlesztőpedagógus Csütörtök 3. óra

Földi István

Földrajz Péntek 3. óra
Földiné Reider Mónika Biológia Péntek 5. óra
Ganczer Viktória
  • Angol nyelv
  • Francia nyelv
Kedd 5. óra
Gál Diána Testnevelés Csütörtök 3. óra
Gáspár Csaba Matematika Csütörtök 6. óra
Győrik Győző
  • Biológia
  • Testnevelés
Szerda 3. óra
Harmati Beáta Angol nyelv Szerda 8. óra
Hatvany Eörs
  • Matematika
  • Testnevelés
  • Gyógytestnevelés
Szerda 5. óra
Hernáthné Marosfalvi Ágnes Angol nyelv Szerda 4. óra
Hollósi Katalin
  • Könyvtáros
  • Tankönyvfelelős
  • Tánc és Dráma
Kedd 2. óra
Horváthné Győri Éva Angol nyelv Csütörtök 5. óra
Dr. Juhászné Mészáros Henriett Angol nyelv Péntek 6. óra
Juhos Kiss Sándor Vizuális kultúra Péntek 3. óra
Karsainé Nika Anita
  • Német nyelv
  • Történelem
Kedd 4. óra
Kassitzky Tamás profilképe Kassitzky Tamás
  • Informatika
  • Weboldalszerkesztő/fejlesztő
  • Rendszerprofil Adminisztrátor

Üzenet küldése
Facebook

Péntek 4. óra

Kolloros Péter Matematika Szerda 4. óra
Kovács Gábor Krisztián
  • Spanyol nyelv
  • Közösségi Szolgálat felelős

Üzenet küldése

Csütörtök 3. óra

Kovács Zsolt Testnevelés Kedd 3. óra

Lukács Katalin

Francia nyelv Csütörtök 5. óra
Magyar Gábor Történelem Péntek 3. óra
Megyery Pál Magyar nyelv és irodalom Szerda 5. óra
Dr. Mihókné Bartha Katalin Magyar nyelv és irodalom Hétfő 3. óra
Németh Dorottya
  • Matematika
  • Fizika
Hétfő 7. óra
Novák Kinga Iskolapszichológus Üzenet küldése
Kedden: 07:30-14:15
Szerdán: 08:30-13:20
Csütörtökön: 12:30-15:15
Ottinger Gábor
  • Angol nyelv
  • Német nyelv
Kedd 3. óra
Papdánné Nagy Jolán
  • Fizika
  • Kémia
  • Természetismeret
Szerda 2. óra
Papp Zoltán Testnevelés Kedd 6. óra
Paulicsek Imréné Matematika Szerda 5. óra
Penner Orsolya
  • Angol nyelv
  • Német nyelv
Péntek 2. óra
Pintérné Dancs Zsuzsanna
  • Természetismeret
  • Biológia
  • Testnevelés
Szerda 3. óra
Pop Stella Spanyol nyelv Péntek 2. óra
Reith Krisztina Német nyelv Péntek 3. óra
Réti Júlia Angol nyelv Kedd 5. óra
Sashalmi Zsuzsanna Magyar nyelv és irodalom Csütörtök 6. óra
Schultz Eszter Történelem Csütörtök 4. óra
Szántó László Történelem Szerda 6. óra
Tringer Dóra
  • Technika, Életvitel és Gyakorlat
  • Erkölcstan
  • Etika
Csütörtök 4. óra
Turi Attila
  • Matematika
  • Fizika
  • Informatika
Szerda 2. óra
Weiszkopfné Kövesközi Zsuzsa
  • Biológia
  • Kémia
  • Természetismeret

Üzenet küldése

Szerda 4. óra

Zombori Judit   Péntek 3. óra
Technikai munkatársak
Kupi Bea Iskolatitkár -
Tolnai-Illés Borbála Eszter Iskolatitkár -
Nagy Attila
  • Laboráns (Kémia/Biológia)
  • eNapló Adminisztrátor
  • Rendszerhardver Adminisztrátor

Üzenet küldése

Kedd 9. óra

Tartós távolléten lévők
Szertics-Bujdos Éva Iskolapszichológus -
Jánosi Anna Vizuális kultúra -