Tankönyv

Iskolánk diákjai 5-9. évfolyamon ingyenesen kapták a tankönyveket a 2017/2018-as tanévben.

Ezét kérjük, hogy június végéig mindenki, aki ingyenesen kapta a tankönyveit (10-12. évfolyamon is), hozza vissza őket. (Kivételt képeznek a munkafüzetek és a munkatankönyvek.)

Kérjük, hogy akik valami oknál fogva nem tudják az iskola által kiosztott tankönyveket visszahozni, ők új tankönyvek behozásával kártalanítsák intézményünket.

2018. június 11. és június 27. között hétköznapokon reggel 7:30 és 9 óra között, illetve délután 15 és 16 óra között az iskola parkolója felőli részen (konyhai melletti tantermeknél) lehet leadni.

2018/2019 tanévre tankönyvrendelés

ISKOLÁNK KIOSZTOTTA A PAPÍR ALAPÚ MEGRENDELŐKET, MELY A HONLAPON IS ELÉRHETŐ! – EZ LESZ A HIVATALOS MEGRENDELÉS!

A megrendelő lapok a hozzánk járó diákok számára lentebb letölthetőek. (Az osztály a következő osztályt jelenti, ami lesz 2018/2019-es tanévben!)

Kormány 1265/2017. (V.29.) határozata értelmében az eddig felmenő rendszerben történő ingyenes tankönyvellátást a 2018/2019-as tanévtől egy ütemben vezette be az 5-9. évfolyamokra, valamint kiterjesztette a középiskola 10. évfolyamára is. Ennek értelmében a Könyvtárellátó Nonprofit Kft. a tankönyvrendelési felületén központilag állította át az 5-9. és 10. évfolyamon a diákok státuszát térítésmentesre.

Ez azt jelenti, hogy az 5-9. és 10. évfolyamon minden tanuló térítésmentesen kaphat csak tankönyvet, melyet év végén vissza kell adnia az iskolának.

Bármilyen hivatalos (számlázás, utalvánnyal fizetés, könyvek pótlása) ügyben a Tankönyvellátó KFT. (KELLO) áll rendelkezésre. Elérhetősége - KELLO Infopont - 1054 Budapest, Honvéd u. 5.kellopont-budapest@kello.hu