Tavasszal történtek

A Tavasz is tele volt eseményekkel:

• A Kosztolányi Gálát idén is sikeresen megrendezte gimnáziumunk.Nagy számban vettek részt  kicsik és  nagyok egyaránt.Szórakoztató, tanulságos és táncos produkciók sorát láthattuk.
  • Sportnap. Idén március végén, nagy hidegben, mégis lelkesen vettek részt a diákok a sportnapon.Az erőpróbák mellett ( kötélhúzás,kötélmászás, labdajátékok stb.), a szellemet is megdolgoztathatták a tanulók a sakktáblák mellett.
  • Iskolánk évek óta visszatérő vendég Regensburgban.A német nyelv gyakorlása mellett, barátságok is köttettek.
  • A Comenius program idei utolsó állomásaként Törökországba látogattunk el Az ott töltött egy hét alatt felejhetetlen kulturális élményekben volt részünk.Megtapasztalhattuk a török vendégszeretetet.