Tankönyv

A tankönyvek átvételére itt kell regisztrálni.

2018/2019 tanévre tankönyvrendelés

Iskolánk kiosztotta a papír alapú megrendelőket, melyek itt is elérhetőek a honlapon. Ez a hivatalos megrendelés! A megrendelő lapok a hozzánk járó diákok számára lentebb letölthetőek. (Az osztály a következő osztályt jelenti, ami lesz 2018/2019-es tanévben!)

Kormány 1265/2017. (V.29.) határozata értelmében az eddig felmenő rendszerben történő ingyenes tankönyvellátást a 2018/2019-as tanévtől egy ütemben vezette be az 5-9. évfolyamokra, valamint kiterjesztette a középiskola 10. évfolyamára is. Ennek értelmében a Könyvtárellátó Nonprofit Kft. a tankönyvrendelési felületén központilag állította át az 5-9. és 10. évfolyamon a diákok státuszát térítésmentesre. Ez azt jelenti, hogy az 5-9. és 10. évfolyamon minden tanuló térítésmentesen kaphat csak tankönyvet, melyet év végén vissza kell adnia az iskolának.

Bármilyen hivatalos (számlázás, utalvánnyal fizetés, könyvek pótlása) ügyben a Tankönyvellátó KFT. (KELLO) áll rendelkezésre. Elérhetősége - KELLO Infopont - 1054 Budapest, Honvéd u. 5. - kellopont-budapest@kello.hu