Tehetségpont

Iskolánk 2015 novemberében egy elbírálási folyamat végén regisztrált Tehetségponttá vált.

Iskolánk  2017-ben a Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetsége (MATEHETSZ) hálózatában elnyertük az akkreditált kiváló Tehetségpont címet, mely  három évre  szól. Az elnyert címmel gimnáziumunk pedagógusainak sok éve tartó tehetségsegítő munkáját, az egyéni és a csoportos tanulói  eredményeket  ismerték el, amire méltán büszkék lehetünk.

Az elbírálási folyamat során a következő főbb kérdéseket kellett megválaszolnunk. Azért tesszük ezúton közzé ezeket és a válaszainkat, hogy az érdeklődők megismerjék iskolánk törekvéseit ezen a területen.

Írni jó! - mese és prózaíró versenyt hirdetünk az I.kerület iskolában a BTM/SNI státuszú tanulóknak.

A részleteket alább megtekinthetitek felhívásunkban.

CsatolmányMéret
PDF ikon Verseny felhívás34.11 KB